Kawasaki Ninja, cítíte to vzrušení?

Potřebujete cítit tu vášeň? Vzrušení z vysokého výkonu? Cítit prudký vítr ve tváři, když přídáte plyn? Právě takové emoce Vám poskytne jedna z ultrarychlých motocyklů věhlasného výrobce Kawasaki. Pokud navíc zvolíte model Ninja, na silnicic téměř nenajdete konkurenci.

Číst dál...

Co jsou agro pneumatiky?

Agro pneumatiky jsou typické nejen svou velikostí, ale i svým dezénem. Můžete si vybrat z několika typů dezénu – žebrovaný dezén bez bočních prvků, žebrovaný dezén se silnými zuby a silně profilovaný dezén pro velkou stabilitu. Správná a šetrná agro pneumatika je šetrná k půdě. To znamená optimální rozložení tlaku a tak nižší utužení půdy. Široký dezén, který zaručí větší nosnost. Vysoký komfort při řízení, bezchybnou trajektorii patří ke standardnímu vybavení. Proto je správný výběr pneumatik pro zemědělské využití velice důležitý a může vám ušetřit spoustu starostí i času. Vybírejte na internetu a najděte to nejlepší, co nabízí český trh v pohodlí svého domova.

Traktorové pneu - MANDS

Traktorové pneu od renomovaných světových výrobců pneumatik má ve své nabídce internetová prodejna Mands Interantional s.r.o. Tato zlínská společnost je současně distributorem kvalitních zimních a letních pneumatik pro osobní vozy a dodává i pneu pro nákladní automobily nebo autobusy. V kategorii traktorové pneu zákazníci naleznou produkty vyráběné z nejkvalitnějších komponentů a s moderním dezénem, který garantuje vysoký komfort jízdy.

Číst dál

Pneu na víceúčelové stroje

Pod pojmem industriální pneu se skrývá široká škála pneumatik na nejrůznější stroje. Do této kategorie spadají pneumatiky vhodné pro industriální traktory,vhodné pro industriální traktory, kolová rýpadla, víceúčelové stroje, vysokozdvižné vozíky a smykem řízené nakladače. Vybírat můžete z prověřených značek výrobců Seha, Starmaxx, Mitas, Armpower či Taishan. Při výběru Vám rád osobně poradí Váš partner a prodejce pneu, Mands International.

Číst dál...

Levné čtyřkolky na Xmotos

Už vás nebaví jezdit autem, ale motorka vám také nic neříká? Kompromisem mezi těmito vozidly jsou levné čtyřkolky. Rozmanitý trh vám nabízí nepřeberné množství typů a modelů čtyřkolek, a tak je nelehký úkol vybrat si tu správnou. Neměli byste se řídit ani pravidlem, že čím je čtyřkolka dražším, tím je kvalitnější. Pamatujte, že i levné čtyřkolky mohou nabídnout vysokou kvalitu, precizní zpracování a luxusní požitek z jízdy.

Číst dál

Další články...

  1. Levné čtyřkolky

Zajimavé odkazy

Půjčka se zástavou nemovitosti vám pomůže v nouzi.

pomůže Vám bezplatná právní poradna? My říkáme ano!

korzety se začali hajně používat v 19. století

skvělé hydraulické hadice

nakupujte komponenty na korálky v e-shopu

kvalitní matrace je důležitá pro spánek

potrubí pro vaše potřeby

kvalitním velkoformátovým tiskem rozhodně nic nezkazíte

kurzy pro podnikatele

Luxusní interiéry od firmy Aretti

Když nevíte, kde koupit stomatologická křesla

Strojové čištění podlah Praha

Montážní plošiny INREKA

hydraulické filtry

polepy aut

mestsky mobiliar