Půjčka ihned z nebe nespadne

Dnešní kvapná doba je v mnoha věcech šílená, protože se vše strašně zrychluje. Každý je zvyklý mít vše ihned, dělat tak vše a to dostává mnoho lidí pod stres a tlak. Jinak tomu není ani u požadavků na půjčky.

nebankovni_pujcka_ihned

Číst dál...

Krizový a interim management v praxi

Interim? Co si pod tímto pojmem představit? Takže jednoduše vysvětleno, podstatou interim managementu (z lat. interim = dočasně) je poskytnutí manažerských kapacit, dovedností a zkušeností na předem dohodnutou dobu pro dosažení jasného cíle za jasně definované náklady formou externí služby.

interim management

Číst dál...

Sjednoťte si všechny úvěry do jednoho

Ptáte se jak můžete vystrčit nohu z medvědí pasti mnoha úvěrů? Srozumitelněji. Pokud jich máte několik, často se může stát, že nad nim tak nějak ztrácíte kontrolu. Nejde tak o problém se vyznat v tom co vše splácet a jak dlouho vám to ještě potrvá, ač to se taky občas už stává.

Číst dál...

Nové auto bez půjčky téměř nezískáte

Potřebujete k vašemu životně akutně mít svůj vlastní dopravní prostředek a žádný nemáte? Nestačí vám snad nějaká rachotina z bazaru a chcete konečně trochu normálnější auto? Pokud máte rodinu, Favorit z bazaru vám opravdu stačit nebude.

Číst dál...

Podnikatelské úvěry

Pokud podnikáte a nemáte dostatečný kapitál pro rozvoj své firmy a nemůžete si půjčit od příbuzných či známých, existuje možnost využít úvěry pro podnikatele. Záměrně je uváděno „úvěry“, protože společnosti, které se na toto specializují, vám mohou nabídnout více variant půjček, podle vašich přání a možností. Existují různé typy úvěrů, například developerský úvěr, úvěr na konsolidaci, provozní úvěr a investiční úvěr.

Číst dál...

Zajimavé odkazy

Půjčka se zástavou nemovitosti vám pomůže v nouzi.

pomůže Vám bezplatná právní poradna? My říkáme ano!

korzety se začali hajně používat v 19. století

skvělé hydraulické hadice

nakupujte komponenty na korálky v e-shopu

kvalitní matrace je důležitá pro spánek

potrubí pro vaše potřeby

kvalitním velkoformátovým tiskem rozhodně nic nezkazíte

kurzy pro podnikatele

Luxusní interiéry od firmy Aretti

Když nevíte, kde koupit stomatologická křesla

Strojové čištění podlah Praha

Montážní plošiny INREKA

hydraulické filtry

polepy aut

mestsky mobiliar