OPG rentgen cena

Pokud Vás čeká jakýkoliv zákrok, týkající se Vašeho chrupu, setkáte se s pojmem OPG. Jedná se o takzvaný ortopantomogram, tedy přehledný panoramatický rentgenový snímek zachycující dentici, obě čelisti, čelistní klouby a část nosní dutiny. Získává se ortopantomografickou snímkovací technikou. Klasický OPG snímek má rozměry 15 cm × 30 cm, někdy 30 cm × 12 cm. Takže pojďme se podívat na zařízení, která Vám mohou takový snímek vytvořit.

Číst dál...

Náhradní díly pro RC modely od ASTRA

Relativně krásné počasí je tady a jste-li nadšencem rc modelů vyrážíte se s svými miláčku do exteriérů, bohužel s větším prostorem se markatně zvyšuje riziko poškození nebo kompletní destrukce modelu vlivem nehody. Je dobré tedy vědět, kde sehnat náhradní díly pro případ nehody.

rc modely náhradní díly

Číst dál...

Čtyřkolky pro ty nejmenší

Jste-li vyznavatelem rychlých motocyklů, tak je velmi pravděpodobné, že k tomu povede i své děti a nedá Vám to ani příliš úsilí, protože budou chtít být jako tatínci. Dítě Vám roste a nejednou je ve věku, kdy si může udělat řidičský průkaz na motorku nebo čtyřkolku. Nejlepší by však bylo, kdybyste mu pořídili jen tu čtyřkolku do začátku.

Číst dál...

Agro penumatiky SEHA

Pokud sháníte nové průmyslové nebo agro pneumatiky, neváhejte navštívit eshop společnosti MANDS, která Vám nabídne široký sortiment pneumatik ať už prémiových nebo s výborným poměrem cena/výkon.

pneu seha

Číst dál...

Marketingová zbraň jménem SEO

SEO bychom si mohli představit jako soubor metod, které vám pomohou zlepšit viditelnost v internetových vyhledávačích. Za pomocí těchto metod se váš web nebo stránka začne zobrazovat ve výsledcích lépe a častěji. A člověka, který se tím zabývá bychom mohli nazývat seo specialista.

Číst dál...