Jak být ještě lepším manažerem

Kurz, workshop nebo heading neznamená nic jiného, než ucelený soubor přednášek, seminářů, cvičení spojený společným tématem a obvykle také osobou vyučujících. Účastníci se do kurzu přihlašují a na závěr se často podrobují zkoušce a mohou získat nějaké osvědčení. Toto je asi nejpřesnějí definice.

kurzy pro manažery

Číst dál...

V Praze je draze, ale blaze

Praha je významná byznys křižovatka a centrum Evropy. Křižují se zde obchodní cesty mnoha distributorů a proto je výhodné mít zde kancelář. Nedostatek kvalitních kanceláře v centru Prahy je ale problém – pro někoho, kdo neví, kde hledat. Kdo neví, nechá se snadno napálit o různých obchodníků, kteří na takového ptáčka čekají a pěkně mu zpívají.

Pronájem kanceláří v Praze je proto lepší řešit přes spolehlivou realitní společnost, o které víte, že je prověřená.

pronajem kancelari praha

Co patří do průmyslové vzduchotechniky?

Nevíte, co si představit pod pojmem průmyslová vzduchotechnika? Hm, tomu se celkem nevidíme. Na obrázku uvidíte tak možná nějaké trubky. Ale tato metoda odsávání je důležitá pro každou větší budovu, kde je zvýšená koncentrace lidí.

Pojdme se podívat, co vzduchotechnika pokrývá.

tigemma digestore

Číst dál...

Špičková kancelář v Praze 9

Ano, čtete správně - dnes vám doporučíme jednu špičkovou kancelář v lokalitě Praha 9. Říkáte si, že Praha 9 musí být někde "v pr***i"? No, není tomu tak úplně přesně. okud chcete přemýšlet mezinárodně, Praha 9 je velmi blízko letiší Kbely a Letňany, takže pro zahraniční klienty to zde máte lukrativní přístup!

harfa praha 9 kancelář

Číst dál...

Hledá se odborník přes hydrauliku

Běžný smrtelník se v životě příliš nezabývá otázkou hydrauliky a tomu, že lidí, kteří jí rozumí je stejně jako šafránu.

hydraulika

Ale pak nastane den, kdy se něco pokazí a vy budete okolnostmi donuceni zabývat se otázkou funkčnosti hydraulického zařízení. Možná ani nepoznáte, zda hledat pod heslem hydraulická čerpadla nebo agregáty. Vyhledávač vám moc neporadí – hydraulika je prostě oblast, které moc lidí nerozumí a ti, co jí rozumí se neobtěžují napsat nějaký jednoduchý manuál krizové situace pro laiky.

Nezbude vám tedy nic jiného než se obrátit na odborníky, které najdete na internetu. Ale nemyslete si, že po vyřešení vašeho problému budete o hydraulice něco vědět. Budete vědět jen to, na koho se příště obrátit s prosbou o pomoc.

Online realitní makléř Praha

Matička Praha, město stověžaté, srdíčko Evropy. Ale také doupě lumpenkavárny, zarostených hipsterů, veganů a všech možných komunit, které ctí ty nejvyšší morální a duševní hodnoty a vlastní největší IQ v republice. A s takovými chcete jednat o pronájmu kanceláře, i když je pro vás Praha strategicky stěžejní a potřebujete zde pobočku? Tak to bych vám nepřál ani v nejhorším snu.

Číst dál...

Co obsahuje a k čemu je ekonomické poradenství?

Ekonomické poradenství se vypracovává v případě, pokud chcete investovat peníze do nových projektů, divizí nebo prostě chcete zjistit vaši současný ekonomický stav. Nejprve se začíná analýzou současného stavu, kdy se vyhodnocují náklady, výnosy a finanční toky klienta. Následuje bonita a posouzení likvidity majetku. Zaměřuje se také na aktiva a pasiva. Ekonomické poradenství pak vyplývá z výsledků těchto analýz se zaměřením a ohledem na konkrétní cíl.

ekonomické ukazatele

Číst dál...

Kremace končí v urnovém pomníku

Kremace už dávno není opředena tolika pověrami, kdy hlavním zdrojem všech informací byl děsivý Spalovač mrtvol. Nechat svou věčnou památku v urnovém pomníku volí čím dál více lidí. Jak to tedy v krematoriu chodí?
Nebožtík je uložen v rakvi, která se od těch klasických o moc neliší.

Než přijde na řadu, je uložen v mrazících místnostech, kde se teplota pohybuje až k - 20. Pokud je tělo čerstvé, bývá uloženo pouze v chladící místnosti.
Nebožtík je kremaci připraven jako při běžném pohřbu. Je svátečně oblečen a připraven. Problém nastává, pokud byl v životě obézní. Tuk se spaluje rychleji a tak je potřeba přizpůsobit teplotu tak, aby bylo vše podle plánu. Rakev se ještě kontroluje, je přísně zakázáno, aby pozůstalí dávali na "rozloučenou" alkoholické nápoje, ty pak v peci mohou explodovat. Po celém procesu je výsledkem jen popel, který se uloží do urnového pomníku.