K čemu slouží bezdrátový rozhlas?

Bezdrátový rozhlas představuje varovný a informační systém, jehož úkolem je předávání informací. Bezdrátový rozhlas má varovat a informovat občany obcí a měst o novinkách a případných hrozbách. Jedná se o moderní řešení pro krizové případy. Nejenže hlasově varuje, ale je schopen rozesílat e-maily, SMS, zprávy na pagery a další koncová zařízení.

Číst dál...

Mezinárodní přeprava zásilek je pro každého

Objednáváte si často zásilky z ciziny? V tom případě se vám může sát, že balík na hranicích zachytí a budete vyzvání k následnému zaplacení cla. Mezinárodní přeprava zásilek je v dnešní době už běžnou věcí a stále častěji využíváme nákupu v zahraničí. Ať už objednáváme oblečení, nářadí, či cokoliv jiného, služba zvaná mezinárodní přeprava zásilek nám pomůže se samotnou přepravou zboží až k nám do domu. Klidně si tak můžete objednat cokoliv z druhého konce světa a v klidu počkat, až vám to zásilková služba doručí. A jestli máte strach, nerozumíte jazyku stránek, ze kterých objednáváte, klidně oslovte své děti nebo vnoučata, jistě vám s nákupem rádi poradí.

Taxi Zlín

Máte svůj automobil v servisu? Potřebujete odvést na pracovní schůzku, na návštěvu k rodině, nebo do práce? Nechcete cestovat zdlouhavou městskou dopravou? Komfortním řešením je taxi služba, která je dnes dostupná snad v každém městě, ba dokonce i větších obcích. Taxi Zlín vám nabízí pohodlnou a rychlou přepravu z místa na místo. Po celém Zlíně se můžete nechat vozit za 25 Kč/kilometr.

Číst dál

Zajimavé odkazy

Půjčka se zástavou nemovitosti vám pomůže v nouzi.

pomůže Vám bezplatná právní poradna? My říkáme ano!

korzety se začali hajně používat v 19. století

skvělé hydraulické hadice

nakupujte komponenty na korálky v e-shopu

kvalitní matrace je důležitá pro spánek

potrubí pro vaše potřeby

kvalitním velkoformátovým tiskem rozhodně nic nezkazíte

kurzy pro podnikatele

Luxusní interiéry od firmy Aretti

Když nevíte, kde koupit stomatologická křesla

Strojové čištění podlah Praha

Montážní plošiny INREKA

hydraulické filtry

polepy aut

mestsky mobiliar