Co způsobuje hemeroidy?

Hemeroidy představují fyziologickou součást lidského těla. Jedná se o žilní pletenec v oblasti konečníku. Jsou-li hemeroidy v normálním stavu, člověk nepociťuje žádné potíže. Ale problémy nastávají v okamžiku, kdy dojde ke zduření či zvětšení hemeroidů.

Číst dál...

Elektrokolo – pohyb bez námahy

elektrická kola

Jak už samotný název napovídá, elektrokolo je opatřeno elektrickým pohonem, který usnadňuje šlapání. Jízda na rovině i do kopce se stane pohádkou. Nemusíte se příliš namáhat, ale přitom pojedete svižně, protože vám v tom pomůže elektrický pohon. Elektrická kola jsou moderním dopravním prostředkem, který dnes využívají lidé k dopravě do práce, do školy, ale také na schůzky. S elektrokolem se přepravíte snadno z místa A do místa B.

Mezi hlavní výhody patří nízké náklady na provoz. S kolem se nemusíte nijak omezovat při volbě trasy, protože se dostanete kamkoliv, ať už chcete cestovat městem, po cyklostezce či v přírodě. Elektrokola jsou vhodná pro všechny věkové kategorie a jsou zcela bezúdržbová. Jezděte s ohledem na životní prostředí, respektujte ekologičnost.

Číst dál

Čínská medicína

Tradice čínské medicíny trvá už více než 5 000 let. Čínská medicína uzdravuje a léčí lidi, hledá a řeší příčiny nemocí a jako jediná medicína se může pyšnit tak bohatou historií. Jedná se o čistě přírodní medicínu, jejíž léčba nevyužívá žádné chemické látky, ale pouze látky, které jsou získány z přírody. Cílem čínské medicíny je hledat a léčit příčiny nemocí, ne pouze jejich následky, jak je tomu u medicíny moderní. V čínské medicíně je tělo člověka vnímáno zcela jinak. Je důležité, aby byla udržena dynamická rovnováha lidského života.

Číst dál

Sportovní kočárek

Má vaše dítě více jak šest měsíců? Umí už sedět, a tak mu chcete dát rozhled z kočárku? V takovém případě investujte do sportovního kočárku, který je primárně určen k městskému a terénnímu provozu. Sportovní kočárek se dá zpravidla složit a je vybaven pérováním. Je důležité, aby kočárek zajišťoval bezpečnost dítěte, a tak nesmí mít žádná mechanická rizika. Přece jen, každý rodič chce pro své dítě to nejlepší.

Číst dál

Neplodnost

Stále častěji se odborníci setkávají s neplodností u žen i mužů. S rostoucím věkem se zvyšuje riziko neplodnosti a podle odborníků tento problém nastává zejména u mužů a žen nad 28. věk života. Jestliže však toužíte po vlastních dětech, ale už několik měsíců se bez výsledků snažíte, pak je ideální obrátit se na odborníka, který má s neplodností bohaté zkušenosti. Neplodnost je onemocnění, u něhož se nejprve musí zjistit jeho příčina. Tuto příčinu je nezbytné odstranit a udělat všechny kroky k tomu, abyste mohli zplodit zdravé miminko.

Číst dál