Jste si jistí, že jste při prodeji firmy na nic nezapomněli?

Prodej firmy je velice významná věc a většinou se nejedná o rozhodnutí, které napadne majitele přes noc. Tento článek by vám měl pomoct k tomu, abyste se odhodlali a zároveň započali dělat správné kroky, které ve výsledku povedou k úspěšnému prodeji. Obecně platí, že byste neměli s prodejem příliš otálet. Čím později, tím horší. Zároveň je potřeba vyčlenit úzkou skupinu zaměstnanců, zejména manažery, kteří by vám měli pomoct. Samozřejmě je potřeba je motivovat procenty z prodeje.

Číst dál...

Co dělat když dospějete k názoru, že prodáte firmu?

Byt úspěšným podnikatelem je obtížné, zejména v dnešní době, ale co když už se nám podaří rozjet business, ale chceme z tohoto kola vystoupit, a navíc vytěžit finanční prostředky do „penze“? To už chce jistou dávku odvahy a hlavně čas, kdy je potřeba firmu na prodej připravit. Shodneme se, že je třeba buďto nastudovat miliony článků na internetu a nebo se svěřit odborníkům, kteří Vám správně poradí, jak při prodeji postupovat.

Číst dál...

Jak zvýšit výkon celého vašeho týmu?

 

Manažeři nebo kdokoliv, kdo má pod sebou nějaké lidi, tak si často láme hlavu nad tím, jak zvýšit výkon svého týmu. Těch možností jak zvýšit výkon vašeho týmu je několik. Jednou z možností jsou manažerské kurzy, které vám můžou výrazně pomoct zvýšit efektivitu vás a vašeho týmu. Další možností je 

manažerské kurzy pro mnažery

Číst dál...

Kvalitní hydraulické trubky a potrubí

Aby se dostala hydraulická kapalina na místa, kde má být, slouží k tomu vysokotlaké potrubí nebo hadice. Potrubí je většinou zhotoveno z přesných bezešvých trubek, potrubí musí vydržet maximální tlak a tlakové rázy v potrubí. Pokud chcete, aby Vaše zařízení vydrželo co nejdéle, dopřejte mu ty nejkvalitnější díly.

hydraulické trubky

Číst dál...

Proč investovat do nápojového automatu?

Třeba protože to svědčí o tom, že pečujete o své zaměstnance. I taková prkotina jako nápojový automat, může pokazit vaši pověst v očích zájemce o práci nebo dokonce klienta. Co dobrého by si o vás asi tak měli myslet, když svým zaměstnancům nejste schopný/á ani zajistit přísun tekutin?

nápojové automaty

Číst dál...